O! impro. „Walentynki, do diaska!”

O! impro – „Walentynki, do diaska!” komedia improwizowana

Jedyny taki dzień w roku. Dzień, na który jedni czekają przebierając nogami z podekscytowania, a na myśl o którym drudzy najchętniej schowaliby się pod kocem i udawali, że ich nie ma. Dzień 14 lutego. Walentynki! Dokładnie tak! „Walentynki, do diaska!” - spektakl o miłości z przymrużeniem oka. Bohaterowie tej historii, z dziecięcą naiwnością, gonią za marzeniami. Szukają swojej drugiej połówki, ale jak trzeba to zadowolą się też przelotnym romansem. Tak jak w życiu. No, prawie tak jak w życiu… Całość tej improwizowanej komedii powstaje w oparciu o sugestie publiczności.


O! impro – kim jesteśmy

Jesteśmy aktorami, a od 2015 roku również improwizatorami, współtworzącymi najstarszą łódzką grupę IMPRO Atak! Premiera naszego autorskiego spektaklu „Podglądacze” w listopadzie 2018 roku, była dla nas momentem ważnym, przełomowym nawet. To wtedy pojawiła się pierwsza, nieśmiała myśl: „O! a gdyby tak…?” Chwila nieuwagi (dwa lata raptem), a myśl w czyn się zamieniła i… jesteśmy! My, czyli „O! Impro”.

My, czyli:
Magdalena Prochasek
Kamila Salwerowicz
Jan Jakubowski
Michał Kruk
Olo Stachowski (akordeon)


Co to jest impro?
Nasze spektakle są w stu procentach improwizowane. Nie korzystamy z sugestywnych kostiumów czy rekwizytów. Nie wiemy jakie postaci zagramy, nie znamy swoich kwestii. Wszystko to sprawia, że każdy spektakl jest wyjątkowy, bo wydarza się tylko raz, tu i teraz. Publiczność jest mocno zaangażowana, proponując sugestie do scen. Z takiej wybuchowej mieszanki powstaje komedia improwizowana, gwarantując dobrą zabawę, na długo zapadającą w pamięć!

Zapraszamy!

Cena biletu - 40 zł

Występują


Madgalena Prochasek
Kamila Salwerowicz
Jan Jakubowski
Michał Kruk

Olo Stachowsk
i - akordeon

Galeria


Stowarzyszenie Komedia Łódzka

Teatr Mały w Manufakturze
ul. Drewnowska 58b, 91-002 Łodź

Teatr Mały w Manufakturze

Manufaktura